Kłodzian - raper z Barlinka

Kłodzian-Nastoletni raper z barlineckiego podziemia.Muzyką zajmuje sie od półtora roku,jego rap utrzymany jest w klimatach bragga.

Osobiście jestem zdania, że tego typu przedsiewzięcia powinno sie promować - w szczególności, ze robi to nastolatek z małej miejscowości.

 

 

Trzecia nielegalna produkcja Kłodziana.Płyta nosi właśnie taki tytuł,ponieważ są to dzielnice Nowego Jorku,które nauczyły mnie rapu,pokazały mi artystów takich jak Biggie Smalls,Big L,Jay-Z,Big Daddy Kane czy Funk Master Flex...
Cały materiał jest utrzymany w miejskim klimacie.Opowiadam tam o sytuacji podziemnych raperów,o spędzaniu wolnego czasu w mieście,o ludziach próbujących niszczyć nasza kulture czy też o sentymencie do niektórych miejscówek. Przez wszystkie kawałki przeplata się mój hołd składany Notoriousowi B.I.G.
Mam nadzieje ,że zaciekawi Cię ta produkcja,ponieważ jest inna niż wszystkie epki.
Nie przepadam za rapowymi featuringami,a z tymi co chcialem nagrać to już nagrałem.Natomiast z hiphopowych gości pojawia się dwóch raperów z mojego miasta,ze składu INW (Pako i Kpr). Goscinnie udziela się także Iqcha oraz Smołson.

 

Link do odsłuchania płyty:


http://soundcloud.com/skajsdelimit/sets/brooklyn-harlem-i-bronx-ep


10-07-2011 Admin

Dodaj komentarz

Komentarze

  • BYŁEM TU I MÓJ RAK DOSTAŁ RAKA. POZDRO HUBCIO :DDDD