Współpraca


Głównym założeniem portalu zchoszczno.pl jest zbieranie każdej, podkreślam każdej informacji z regionu Choszczna, Pełczyc, Barlinka. Rozbudowany system modułów pozwala każdemu zainteresowanemu dodać swoje zdjęcia, teksty, ogłoszenia bez wnoszenia jakichkolwiek opłat.

Z chęcią podejmiemy współprace, zarówno reklamową jak i redaktorską.

 

Czym strona różni sie od innych regionalnych portalów?

 

Jak wspomniałem powyżej, każdy ma prawo do publikacji swojego artykułu, zdjęcia, filmu czy ogłoszenia. Nie nakładamy cenzury na umieszane treści jak na innych stronach. Piszemy o wszystkim. Jesteśmy dla ludzi z konkretnego regionu - nie na odwrót.

 

Zapraszamy do współpracy

 

 

 

1. Encyklopedia Regionu

 

Encyklopedia regionu ma na celu opisanie i zilustrowanie najciekawszych wydarzeń, miejsc i osób z Naszego regionu.

 

"Nasz region", określamy tereny Choszczna, Barlinka i Pełczyc ( plus okolice).

 

Taka encyklopedia to ciekawe ale trudne w realizacji przedsięwzięcie. Sami nie jesteśmy w stanie opisac wszystkiego, a co gorsza haseł z innych terenów.

 

Potrzebujemy ludzi zainteresowanych współpracą w tworzeniu encyklopedii. Zainteresowane osoby dostaną specjalne rangi dostępowe aby mogli samodzielnie dodawać lub edytować hasła.

 

Zaintersowane osoby zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

2. Galeria Regionu

 

Wszystkich zainteresowanych fotografią jak i posiadających fotografie, zapraszamy do projektu "Galeria Regionu". Chętnych zapraszamy do zakładki kontakt w celu nadania rangi "fotograf" i dostępu do modułu galeria.(dodano: 12-06-2011, odsłon: 5135)